AKO SME ROBILI OVOCNÝ ŠALÁT

Správna strava - základ zdravia. Už keď si nevieme predstaviť život bez sladkých dobrôt, ktoré si občas doprajeme, snažíme sa jesť aj veľa vitamínov. Tak sme si urobili ovocný šalát. Bol výborný a hlavne - zdravý :)

BUBNOVAČKA

Ďalší ročník Bubnovačky sa nemohol konať bez nás. Zapojili sme sa do krásnej akcie, ktorou chcú organizátori upozorniť na potreby všetkých detí.

JESENNÁ TVORIVÁ DIELŇA

Zahrali sme sa s polu s rodičmi s darmi jesene. Popoludnie bolo príjemné, posedeli sme si pri chutnom čajíku a vyrobili krásne dekorácie i drobnosti :)

DARČEK SENIOROM Z MČ

Ako každý rok aj v tomto roku sme si uctili starších a pripravili sme im pekný program. Veríme, že sa všetkým páčilo a skrášlili sme im deň :)

ŠPORTOVÝ DEŇ RODINY V DRAŽOVCIACH

OZ Dražovské Slniečkovo zorganizovalo pre našich súčasných i bývalých škôlkárov a ich rodičov, súrodencov Športový deň rodiny v Dražovciach. Dobre sme si zacvičili, zahrali sme sa a mali sme úžasnú návštevu. Prišiel si s nami zacvičiť aj CORGI :) Akcia sa uskutočnila s finančnou podporou Mesta Nitra.

 O DVANÁSTICH MESIAČIKOCH - UJO ĽUBO

Ujo Ľubo k nám prišiel s novou rozprávkou. Zasievali sme si s ním a dobre sme sa zabavili :) 

DETI V EURÓPSKOM MESTE ŠPORTU

Dňa 10.10.2018 sa v Mestskej športovej hale uskutočnilo športové podujatie pre najmenších. Pre deti boli pripravené športové aktivity, ktoré zabezpečovali športové kluby sídliace v meste Nitra.

FAREBNÝ TÝŽDEŇ

Aj v tomto školskom roku sme si urobili farebný týždeň :) skvelá zábava :)

VÝLET NA DRAŽOVSKÝ KOSTOLÍK

"Tu žijem a bývam"... tejto téme sme sa venovali v septembri. A k Dražovciam patrí samozrejme Dražovský kostolík. Výlet sme zvládli a z veľkého kopca sme našli aj našu škôlku :)

EURÓPSKY TÝŽDEŇ MOBILITY

Aj my sme sa zapojili do Európskeho týždňa mobility. Rozprávali sme sa o alternatívnych spôsoboch dopravy, súťažili sme, kreslili ... A keďže sme boli veľmi šikovní, odmena nás nemilula :)