ŠKOLA V PRÍRODE 2018

Deti z 2.triedy absolvovali pobyt v Centre zdravia v Párovských hájoch. Máme veľa nových zážitkov. Výlety, túry, pyžamová párty, ale aj super sánkovačka a šmýkačka :)

KARNEVAL 2018

Krásne masky, skvelá zábava a fantastické dobroty. Ďakujeme pani kuchárkam za koláčiky a ovocie :)

KORČUĽOVANIE

Aj tento školský rok sme absolvovali korčuliarsky výcvik.

ŽONGLÉRSKE VYSTÚPENIE

Po roku k nám opäť prišiel pán Belovics s interaktívnym žonglérskym vystúpením. Tak sme zavŕšili Fašiangy veselou zábavou :)

GUĽKO BOMBUĽKO

Zavítalo k nám Divadlo NA TRAKY s Guľkom Bombuľkom. Skvelá zábava, tešíme sa na nich aj na budúce.

NÁVŠTEVA ZŠ

Budúci prváci  boli na návšteve v ZŠ kráľa Svätopluka. Vyskúšali si ako sa sedí v školskej lavici, niečo si prečítali zo Šlabikára, niečo napísali....už sa tešia :)

DENTALALARM 2018

Ako sa starať o zúbky, aby boli zdravé? To nám ukázala teta Ninka.

VYNÁŠANIE MORENY

.... a zahnali sme zimu, choroby, biedu....Morena odplávala po Dobrotke :)

NÁVŠTEVA KNIŽNICE

Ako každý rok aj tento rok sme navštívili Knižnicu K. Kmeťku v Nitre.

O DRAKOCH A PRINCEZNÁCH - divadielko v MŠ

DEŇ ZEME

20.apríla sme si environmentálnymi a pohybovými aktivitami pripomenuli Deň Zeme. Prišiel aj "ZEMEVED", ktorý nás pozorne sledoval, či plníme všetky určené úlohy. Čistili sme jazierko, viedli súboj prírody a odpadkov, zbierali s triedili odpad, cestovali po kontinentoch, oživovali kamene. Už vieme, prečo je dôležité prírodu chrániť a ako to môžeme robiť.

SIMSALALA v škôlke - interaktívne hudobno-zábavné predstavenie

DEŇ MATIEK v KD

EXKURZIA U HASIČOV

EVIČKA NÁM OCHORELA

Miuška, Sofinka a Peťko nás ako malí zácranári reprezentovali na zdravotno-výchovnej prehliadke Evička nám ochorela, ktorú organizuje každoročne MŠ T. Vansovej.

HABAKUKY

Ďalší krásny rodinný výletík v spolupráci s OZ Dražovské SLNIEČKOVO. Výlet sme organizovali s finančnou podporou NITRIANSKEHO SAMOSPRÁVNEHO KRAJA.

OLYMPIJSKÝ DEŇ - OLYMPIÁDA

Zorganizovali a pripravili sme si Olympijský deň - 1.škôlkársku olympiádu. Disciplíny - člnkový beh, hod a skok do diaľky. O športe, úspechoch, ale aj silnej vôli športovca nám prišiel porozprávať pán Mirko Kupec, ktorý nám priniesol ukázať aj pohár, ktorý získal za víťazstvo j hokejbalovej lige. Odmenou nám boli medaile a darčeky. 

DEŇ RODINY V DRAŽOVCIACH

Občianske združenie Dražovské SLNIEČKOVO v spolupráci s Materskou školou Belopotockého 2, Nitra, usporiadali pre rodiny súčasných i bývalých škôlkárov 8.júna v Dražovciach športovo-zábavné popoludnie Deň rodiny.  Deti aj rodičia si zažonglovali so žonglérom, zasúťažili, zastrieľali na paintballovej strelnici, povozili sa na koníkovi, či poníkovi a akciu zavŕšili fantastickým gulášom, ktorý navarili šikovní ockovia. Akcia sa uskutočnila s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja a Mesta Nitra. Aj touto akciou sa Dražovčania zapojili do projektu Nitra – EURÓPSKE MESTO ŠPORTU.

ROZLÚČKA PREDŠKOLÁKOV - NOC V ŠKôLKE

Niečo sa končí, niečo začína, čas v škôlke sa roztopil ako zmrzlina...Vyrástli ste, už ste veľkí...malé sú vám už postieľky. Do školy sa poberáte, lebo rozum na to máte...Lebo veľká škola čaká na každého predškoláka :) 

Vivárium, zmrzlina, diskotéka, pizza, pasovačka za prvákov, diskotéka, noc v škôlke, ráno program pre rodičov....a už sme skoro prváci...a ešte naše tablo...

  

SFÉRICKÉ KINO - Podmorský svet

  

Rozlúčka predškolákov s personálom

...nesmiete sa na nás hnevať, nás už čaká škola. Utekajme, veď nás leto volá. Počúvajte slabučký hlas, dnes tu chceme zastaviť čas. Všetci spolu, každý sám, ďakujeme všetkým vám :)